Home / DERNEK DUYURULARI / 2021-2022 Futbol Sezonu Açılışı Gerçekleştirildi

2021-2022 Futbol Sezonu Açılışı Gerçekleştirildi

TFFHGD İstanbul Şubemiz tarafından İstanbul İl Hakem Kurulu ile iş birliği içerisinde düzenlenen 2021-2022 Futbol Sezonu Açılış Töreni, Beylerbeyi Stadı’nda gerçekleştirildi.

Üyelerimizin yoğun ilgi gösterdiği açılış törenine TFF Başkanvekili & İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Sayın Ali Düşmez, TFF İl Temsilcisi Sayın Ali Tanrıyaşükür, Üsküdar Belediyesi ve Üsküdar Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü yetkilileri, Merkez Hakem Kurulu Üyesi ve 1. Bölge Sorumlusu Sayın Ahmet Erdoğan, Merkez Hakem Kurulu Eski Başkan Vekili Sayın Serdar Çakır, Eski MHK Üyeleri Sayın Kemal Türker ve Sayın Osman Avcı, Süper Lig Gözlemcimiz ve önceki dönem Dernek Başkanımız Sayın Süleyman Abay, Eski Dernek Başkanımız Sayın Şahin Taşkınsoy, Süper Lig Yardımcı Hakemimiz ve Eski Dernek Başkanımız Sayın Alpaslan Dedeş, FIFA Hakemimiz Sayın Cüneyt Çakır, FIFA Yardımcı Hakemlerimiz, Süper Lig Yardımcı Hakemlerimiz, A Klasman Hakemlerimiz ve Yardımcı Hakemlerimiz, Dernek Başkanımız Sayın Adil Uçankan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Sayın Tayfur Özkan, İl Hakem Kurulu Başkanı Sayın Bekir Göktaş ve Kurul Üyeleri, Klasman Hakemlerimiz ve Gözlemcilerimiz, İl Hakemlerimiz ve Gözlemcilerimiz, Aday Hakemlerimiz, TÜFAD İstanbul Şubesi Başkanı Sayın Mehmet Yorulmazlar ve Türkiye Saha Komiserleri Derneği Asbaşkanı Sayın Ali Osman Özgül de katıldı. Ayrıca TFFHGD Ankara Şubesi Başkanı Sayın Ali Uluyol, TFFHGD Diyarbakır Şubesi Başkanı Sayın Adem Elgörmüş, TFFHGD Elazığ Şubesi Başkanı Sayın Adnan Akbulut, TFFHGD Bitlis Şubesi Başkanı Sayın Murat Öztürk ve Kurul Üyeleri ile Malatya İl Hakem Kurulu Üyesi Sayın Mustafa Burak Er ve Eski Siirt İl Hakem Kurulu Başkanı Sayın Gökmen Şefikoğlu da sezon açılışımızda bizleri yalnız bırakmadı.

Tören öncesi hakemlerimize derneğimiz tarafından yaptırılan antrenman malzemeleri, İl Gözlemcilerimize ise yine derneğimiz tarafından hazırlanan müsabakalara giriş kartları ve maç çantaları dağıtıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende daha sonra TFFHGD İstanbul Şubesi Başkanımız Sayın Adil Uçankan ev sahibi vasfıyla bir konuşma yaptı. Başkan Uçankan, yeni sezonun tüm hakemlerimiz ve gözlemcilerimiz adına hayırlı olmasını diledi.

Son dönemde aramızdan ayrılan üyelerimizin de anıldığı törende eski hakemimiz, kahraman şehidimiz Teğmen İsmail Can Softa’nın adı anons edildiğinde tüm katılımcılar duygusal anlar yaşadı. Derneğimizin davetlisi olarak açılış törenine katılan ve kendilerine plaket takdim edilen şehidimizin babası Sayın Ragıp Softa ve annesi Sayın Melek Softa ise üyelerimiz tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

Protokol konuşmalarının ardından Türk hakemliğinin gururu olan FIFA Hakemimiz Cüneyt Çakır ve ekibine, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda gösterdikleri büyük başarı dolayısıyla plaket takdim edildi.

Her sezon açılışında olduğu gibi toplu aile fotoğrafıyla sona eren törende üyelerimize çeşitli ikramlarda da bulunuldu.

TFFHGD İstanbul Şubesi

 

Hakkında admin

TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ Burhan Felek Spor Kompleksi Bağlarbaşı /Üsküdar 0216 651 63 00 – 03

Check Also

Türk Hakemliğinin ve İstanbul Hakemliğinini gururu Cüneyt Çakır hocamıza ithafen…