Home / DERNEK DUYURULARI / AYDINUS’A “YILIN EN İYİ HAKEMİ” ÖDÜLÜ

AYDINUS’A “YILIN EN İYİ HAKEMİ” ÖDÜLÜ

Spor Türkiye Medya tarafından bu yıl 16.’sı düzenlenen “Ceylan İnşaat Türkiye Spor Ödülleri” sahiplerini buldu. 16 farklı kategoride 1 milyon 91 bin 335 kişinin katıldığı oylama sonucunda Süper Lig Hakemlerimizden Fırat AYDINUS, ‘Yılın En İyi Hakemi’ ödülüne layık görüldü.

Yılın spor kulüplerinin ve adamlarının belirlendiği oylamada katılımcıların büyük çoğunluğunun oylarını alarak ‘Yılın En İyi Hakemi’ seçilen AYDINUS, Hilton Bomonti Otel’de düzenlenen törende ödülünü aldı. Spor ve sanat camiasından birçok ismin katıldığı gecede AYDINUS’a ödülünü ünlü şair Ahmet Selçuk İLKAN takdim etti. Ödülünü aldıktan sonra kısa bir konuşma yapan deneyimli hakem, “Ahmet ağabey gibi değerli bir insandan sonra konuşma fırsatı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ayrıca oy veren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan ‘Yılın Futbol Yöneticisi’ seçilen TFF Yönetim Kurulu Üyesi, TASKK ve İASKF Başkanı Ali DÜŞMEZ de aynı gecede ödülünü aldı. Süper Lig Hakemimiz Fırat AYDINUS ve DÜŞMEZ’in yanı sıra Olimpiyat Şampiyonu Milli Güreşçi Taha AKGÜL, Milli Tenisçi Çağla BÜYÜKAKÇAY, Spor İstanbul Genel Müdürü İsmail ÖZBAYRAKTAR gibi isimler de çeşitli dallarda ödül aldı.

Hakkında admin1

Check Also

SULHİ GARAN’I ANIYORUZ

FIFA kokartlı ilk Türk hakemimiz Sulhi GARAN’ı vefatının sene-i devriyesinde mezarı başında anıyoruz. 6 Aralık …