Anasayfa / DERNEK DUYURULARI / Başımız Sağolsun…
oğuz uğurlu vefat

Başımız Sağolsun…

BÜYÜK BAŞKAN, ABİMİZ, HOCAMIZ, İstanbul’un Uğurlu Oğuz Abisi,

Hiçbir söz seni anlatmaya yetmez. Senin bizlere yaptığın abiliği, etrafındaki herkese kattığın değeri, gençlere öğrettiğin dürüstlüğü, onurlu ilkeleri biz burada hangi kelimelerle anlatalım… Sayfalara sığar mı? Sensiz olur mu be Abi? Daha yapacak onlarca işimiz varken bu bize yapılır mı Abi? O kelimeyi kullanmayacağız. Sadece bugün değil, hiçbir zaman sana o kelimeyi yakıştırmayacağız. Belki bedenin artık bizimle değil ama seni her zaman kalplerimizde yaşatacağız. Sevgi İmparatorluğu senin bizlere mirasındır. Onu her zaman yaşatacağız. Biliyoruz ki yapacağımız her iyi işte sen bizimle gurur duyacaksın. Sana layık olacağız. Allah rahmet eylesin. Allah sevenlerine sabır versin. Türk Futbolu’nun, Türk Hakemliği’nin, İstanbul Hakemleri’nin başı sağolsun. Çok değerli bir insan, çok büyük bir ADAM, gerçek bir Abi oldun. Allah senden razı olsun. Senin hakkını ödemek mümkün değil, sen bize haklarını helal et abi

Acımız Büyük. Türkiye Faal Futbol Hakemleri Gözlemcileri Derneği İstanbul Şubesi Başkanı, Genel Merkez Başkan Yardımcısı, İstanbul İl Hakem Kurulu Eski Başkanı, Ulusal Gözlemcimiz Sayın Oğuz Uğurlu, geçirdiği elim rahatsızlıktan kurtulamayarak Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. Ailesine, sevenlerine ve hakem camiasına sabır, değerli Hocamıza Allah’tan rahmet diliyoruz.

Cenaze namazı 12.05.2016 Perşembe günü öğle namazına müteakip Ataşehir Mimar Sinan Cami’sinde kılınacak ve ardından Karaburun Köy Mezarlığı’na defnedilecektir.

Ataşehir Mimar Sinan Cami

Cenaze namazından sonra Ataşehir Mimar Sinan Cami’sinden Karaburun Köy Mezarlığı’na otobüs kaldırılacaktır.

Karaburun Köy Mezarlığı

Karaburun Köy Mezarlığı yukarıdaki lokasyona yakın olup köye gidince sorularak rahatça ulaşılabilir.