Home / DERNEK DUYURULARI / ÇAKIR AİLESİNİN ACI GÜNÜ

ÇAKIR AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Dernek üyemiz ve Üst Klasman Gözlemcimiz, Eski MHK Asbaşkanı ve TFFHGD Eski Genel Başkanı Sayın Serdar ÇAKIR’ın dünürü; dernek üyemiz ve FIFA kokartlı hakemimiz Sayın Cüneyt ÇAKIR’ın kayınpederi Abbas KARAAĞAÇ’ın vefat ettiği haberini derin bir üzüntü içerisinde almış bulunmaktayız.

Merhum KARAAĞAÇ’ın cenazesi 8 Mart Cuma günü (yarın) Bandırma Haydar Çavuş Camii’nde Cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir.

Merhum Abbas KARAAĞAÇ’a yüce Allah’tan rahmet; başta Sayın Serdar ÇAKIR ve Sayın Cüneyt ÇAKIR olmak üzere kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Cenaze törenine katılmak isteyen üyelerimiz için Üsküdar Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüs 8 Mart Cuma sabahı 07.30’da dernek binamız önünden kalkacaktır. Bandırma’daki törene katılmak isteyen üyelerimizin isimlerini ivedilikle aşağıdaki isimlerden birine yazdırmaları gerekmektedir.

Metin GÜLYURT (Dernek Müdürü): 0532 236 00 54

Savaş İLHAN (Dernek Yönetim Kurulu Üyesi): 0536 432 32 10

TFFHGD İstanbul Şubesi

 

Hakkında Tolgahan Kucuk

Check Also

DMD HASTALIĞININ FARKINDAYIZ

Duchenne Muskuler Distrofi (DMD), özellikle erkekleri etkileyen bir kas hastalığıdır. Progreessif gidişli bu hastalık, 10-20 …