Home / DERNEK DUYURULARI / CÜNEYT ÇAKIR VE EKİBİNİ KARŞILIYORUZ

CÜNEYT ÇAKIR VE EKİBİNİ KARŞILIYORUZ

CÜNEYT ÇAKIR VE EKİBİNİ KARŞILIYORUZ

Rusya’da düzenlenen 2018 FIFA Dünya Kupası’nda yarı final yöneterek bir kez daha İstanbul ve Türk hakemliğinin gururu olan FIFA kokartlı hakemimiz Cüneyt ÇAKIR ve yardımcı hakemlerimiz Bahattin DURAN ile Tarık ONGUN’u havalimanında karşılıyoruz.
Sezon içinde Avrupa arenasında birbirinden kritik müsabakalarda görev yapan ve başarılı performansını Şampiyonlar Ligi’nda yarı final yöneterek taçlandıran Cüneyt ÇAKIR, Dünya Kupası’nda da büyük bir başarıya imza attı. 2014’ün ardından 2018 Dünya Kupası’nda da yarı final yönetme başarısı gösteren ve sergilediği performansla otoritelerin takdirini toplayan ÇAKIR ve ekibi, Pazar günü Hırvatistan ile Fransa arasında oynanacak final müsabakasının ardından ülkemize dönecek. Görev yaptıkları her organizasyonda ve müsabakada bizleri bir kez daha gururlandıran değerli hocalarımızı Türkiye’ye ayak basacakları ilk anda yalnız bırakmayacağız. Cüneyt ÇAKIR ve ekibini karşılamak üzere 16 Temmuz Pazartesi günü 11.00’de Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşuyoruz. Türk hakemliğinin yanı sıra İstanbul’un da gururu olan Cüneyt Hocamız ve ekibini bu özel anda yalnız bırakmamak adına tüm hakem ve gözlemcilerimizi 16 Temmuz Pazartesi günü Atatürk Havalimanı’na bekliyoruz.

Hakkında admin

TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ Burhan Felek Spor Kompleksi Bağlarbaşı /Üsküdar 0216 651 63 00 – 03

Check Also

GEÇMİŞ OLSUN MURAT ZİREK

Dernek üyemiz, İl Hakemimiz Murat Zirek’in geçirdiği trafik kazası sonucu omzunda kırık ve kafa tasında …