Home / DERNEK DUYURULARI / FIFA Yardımcı Hakem Sibel Yamaç CORE-Kadınlar Kursu’na davet edildi (Mükemmel Hakemliğin Merkezi)

FIFA Yardımcı Hakem Sibel Yamaç CORE-Kadınlar Kursu’na davet edildi (Mükemmel Hakemliğin Merkezi)

Sibel yamaçUEFA Hakem Komitesi tarafından başlatılan CORE (Mükemmel Hakemliğin Merkezi) Projesi ilk kez Kadın Hakemler için düzenleniyor. 25 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek kursa Türkiye’ den FIFA Yardımcı Hakemimiz Sibel Yamaç davet edildi.

Kurs Liderliğini UEFA Hakem Komtiesi Üyesi David Elleray’in yaptığı programda, UEFA Hakem Komitesinde Kadın Hakemlerden sorumlu Üyeler, Dagmar Damkova ve Bo Karlsson da eğitimci-gözlemci olarak görev alacak.

Kurs boyunca teorik dersler ve pratik uygulamalar işlenecek, hakemlerin atletik özellikleri kontrol edilecek ve İsviçre’de hafta sonunda yönetecekleri maçlar analiz edilecek. Aynı zamanda kursta, hakemlerin özeleştiri yeteneklerini geliştirmeleri ve sonuç-odaklı bakış açısından neden-odaklı bakış açısına geçmelerinin sağlanmasına yönelik çalışma yürütülecek.

TFFHGDİSTANBUL ŞUBE YÖNETİMİ -İL HAKEM KURULU

Hakkında admin

TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ Burhan Felek Spor Kompleksi Bağlarbaşı /Üsküdar 0216 651 63 00 – 03

Check Also

GEÇMİŞ OLSUN MURAT ZİREK

Dernek üyemiz, İl Hakemimiz Murat Zirek’in geçirdiği trafik kazası sonucu omzunda kırık ve kafa tasında …