Home / DERNEK DUYURULARI / GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ ORGANİZASYONUMUZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ ORGANİZASYONUMUZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TFFHGD İSTANBUL ŞUBESİ tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar programımız bu yıl İBB Güngören Davet ve Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

25 Nisan Pazartesi günü düzenlenen organizasyona İBB Grup Başkanvekili Sn.Doğan Subaşı, Eski MHK Başkanımız Sn.Ertuğrul Dilek, Eski MHK Asbaşkanımız Sn.Serdar Çakır, Eski MHK Üyelerimiz Sn.Erkan Göksel, Sn.Kemal Türker ve Sn.Taner Yalçındağ, Eski FIFA Hakemimiz ve Eski TFFHGD Genel Başkanımız Sn.Ahmet Çakar, Eski Süper Lig Yrd.Hakemimiz Sn.Ayhan Bölükbaşı, Eski Dernek Başkanımız ve Süper Lig Gözlemcisi Sn.Süleyman Abay, İASKF Genel Başkan Yardımcıları Sn.Bülent Zent ve Sn.Metin Çırpan, TÜRFAD Yönetim Kurulu Üyeleri Sn.Binali Kartal ve Sn.Mustafa Sevim, Saha Komiserleri Derneği İstanbul Şubesi Başkanı Sn.Turgut Arık ve kurul üyeleri, Eski FIFA Hakemimiz Sn.Deniz Ateş Bitnel, Basınımızın değerli üyeleri Sn.Ömer Faruk Ünal, Sn.Ertem Şener, Sn.Bişar Özbey ve Diğer Basın Mensupları, Hakemler, Gözlemciler, Eski Hakem Abilerimiz katılmışlardır.

İftarın açılış konuşmasını yapan TFFHGD İSTANBUL ŞUBESİ Başkanı Sn.Adil Uçankan, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine katkı sağlayacak bu özel organizasyonda derneğimiz adına iftara katılanlara teşekkürlerini iletti ve şimdiden herkesin Ramazan Bayramını kutladı.

Okunan dualar ve semazen gösterisiyle başlayan organizasyonda, daha sonra hep beraber oruçlar açıldı. İftar sonrası yönetim kurulumuz tüm Hakem ve Gözlemcilerimiz, Duayenlerimiz, Hakem abilerimiz ve diğer katılımcılar ile hatıra fotoğrafları çektirdiler.

TFFHGD İSTANBUL ŞUBESİ YÖNETİM KURULU

Hakkında admin

TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ Burhan Felek Spor Kompleksi Bağlarbaşı /Üsküdar 0216 651 63 00 – 03

Check Also

DOĞAN BABACAN HOCAMIZI ANDIK

Duayen Hakemimiz, FIFA Dünya Kupası’nda maç yönetmiş olan ilk Türk Hakemi Doğan Babacan hocamız vefatının …