Home / DERNEK DUYURULARI / GEÇMİŞ OLSUN !

GEÇMİŞ OLSUN !

Dernek üyelerimizden İl Hakemimiz Hacı Yağız BAŞOĞLU’nun çirkin bir saldırıya uğradığı haberini derin üzüntüyle almış bulunuyoruz.
Bugün Sultanbeyli 75. Yıl Stadı’nda oynanan Sultanbeyli Uzunderespor – Kartal Yunusspor U19/2 Ligi 19. Grup müsabakasında ikinci sarı kartını görerek oyundan ihraç olan misafir takım oyuncusu Bünyamin SOLMAZ, takım arkadaşlarıyla birlikte İl Hakemimiz Hacı Yağız BAŞOĞLU’na saldırmış ve ciddi biçimde yaralanmasına sebep olmuştur. Araya girmek isteyen Aday Hakemimiz Fatih ETİRLİ de çıkan kargaşada elinden yaralanmış ve olayların güçlükle yatışmasının ardından müsabaka tatil edilmiştir. Tedavi için hastaneye giden hakemlerimiz darp raporu alarak ilgili futbolcudan şikâyetçi olmuştur.
Saldırıya uğrayan hakemlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bu ve benzeri çirkinliklerin sahalarımızda artık yaşanmaması adına konunun sonuna kadar takipçisi olacağımızı kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.

TFFHGD İstanbul Şubesi

Hakkında admin

TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ Burhan Felek Spor Kompleksi Bağlarbaşı /Üsküdar 0216 651 63 00 – 03

Check Also

VEFAT VE BAŞ SAĞLIĞI

Dernek üyemiz, İl hakemlerimizden Tolgahan KÜÇÜK’ün babası, camiamızın bir çok organizasyonunda bulunmuş sevilen ağabeyimiz İbrahim …