Home / DERNEK DUYURULARI / OĞUZ BAŞKAN’IMIZI ANDIK

OĞUZ BAŞKAN’IMIZI ANDIK

OĞUZ BAŞKAN’IMIZI ANDIK
TFFHGD İstanbul Şube Başkanlığı ve Genel Merkez Başkan Yardımcılığı görevini yürütürken yakalandığı amansız hastalık sonucu 11 Mayıs 2016’da aramızdan ayrılan merhum başkanımız Oğuz UĞURLU’yu vefatının 6. seneidevriyesinde kabri başında andık.
Bugün Oğuz Başkan’ımızın Arnavutköy Karaburun Mezarlığı’ndaki kabri başında gerçekleştirilen anma töreninde merhum UĞURLU’nun ruhuna mevlid-i şerif ve dualar okundu. Anma törenine Eski MHK Asbaşkanı ve Eski TFFHGD Genel Başkanı Sayın Serdar ÇAKIR, TFFHGD İstanbul Şube Başkanımız Sayın Adil UÇANKAN ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Hakem ve Gözlemcilerimiz ile UĞURLU’nun ailesi ve sevenleri katıldı.
TFFHGD İstanbul Şube Başkanımız Sayın Adil UÇANKAN ise merhum başkanımız Oğuz UĞURLU’nun hatırasını daima yaşatacaklarını dile getirerek “Oğuz Başkanımızı asla unutmayacağız ve unutturmayacağız” ifadelerini kullandı.
Anma töreninin ardından derneğimiz tarafından Oğuz UĞURLU hayrına yaptırılan tatlılar, anma törenine katılanlara dağıtıldı.
Bu vesileyle İstanbul ve Türk hakemliğinin büyük değeri, birçok kişinin ‘Oğuz Ağabey’i, Sevgi İmparatoru, merhum başkanımız Sayın Oğuz UĞURLU’yu bir kez daha hasretle ve minnetle anıyor, bizlere bıraktığı emanete ebediyen sahip çıkmak adına genç hakemlerin daima destekçisi olacağımızın sözünü veriyoruz.
TFFHGD İSTANBUL ŞUBESİ YÖNETİM KURULU
Bir 9 kişi ve yazı görseli olabilirBir 5 kişi, açık hava ve yazı görseli olabilirBir 6 kişi ve yazı görseli olabilirBir 11 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'TÜRKİYE istanbol ” FUTBOL HAKEMLE SEVGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.. tffhgdistanbulşubesi tffhgd_istanbul tffhgd_istanbul Barbaros Mah. Alaattin Yavaşça Sok. No:10/1 Üsküdar/İstanbul Tel: 0216 651 3 www.tffhgdistanbul.org.tr' görseli olabilir

Hakkında admin

TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ Burhan Felek Spor Kompleksi Bağlarbaşı /Üsküdar 0216 651 63 00 – 03

Check Also

Merhum Başkanımız, Sevgi İmparatorluğunun Kurucusu Oğuz Uğurlu’yu Saygıyla Anıyoruz.

Merhum Başkanımız, Sevgi İmparatorluğunun Kurucusu Oğuz Uğurlu’yu 56.doğum gününde rahmetle ve özlemle anıyoruz.     …