Home / DERNEK DUYURULARI / OĞUZ BAŞKAN’IMIZI ANIYORUZ

OĞUZ BAŞKAN’IMIZI ANIYORUZ

11 Mayıs 2016’da TFFHGD İstanbul Şube Başkanlığı görevini yürütürken amansız bir hastalık sonucu aramızdan ayrılan merhum başkanımız Oğuz UĞURLU’yu vefatının 3. sene-i devriyesinde mezarı başında anacağız.

11 Mayıs 2019 Cumartesi günü ikindi namazına müteakip merhum Oğuz UĞURLU hocamızın Arnavutköy Karaburun Mezarlığı’ndaki kabri başında gerçekleştirilecek anma merasimine katılmak isteyen üyelerimiz için aynı gün saat 14.30’da derneğimizden servis kaldırılacaktır. Anma programına servisle katılmak isteyen üyelerimizin 8 Mayıs Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar isimlerini Dernek Müdürümüz Sayın Metin GÜLYURT’a bildirmeleri gerekmektedir.

Metin GÜLYURT: 0532 236 00 54

Ayrıca anma programıyla ilgili detaylı bilgi almak isteyen hakem ve gözlemcilerimiz, Dernek Yönetim Kurulu Yedek Üyemiz Sayın Hamit Gökay OKTAV’a ulaşabilir.

Hamit Gökay OKTAV: 0530 077 94 26

Bu vesileyle kendisini kaybetmenin acısını ilk günkü gibi kalplerimizde hissettiğimiz merhum dernek başkanımız, ağabeyimiz, hocamız Sayın Oğuz UĞURLU’yu bir kez daha sevgi, saygı ve minnet duygularıyla anıyor, mekanının cennet olmasını diliyoruz.

TFFHGD İstanbul Şubesi

Hakkında Tolgahan Kucuk

Check Also

HOŞGELDİN DERİN SU BEBEK

Eski Bölgesel Hakemlerimizden ve İl Gözlemcilerimizden Sertan Deniz’in Derin Su ismini verdikleri kız çocukları Zeynep …