Home / DERNEK DUYURULARI / RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

İçinde bulunduğumuz olağanüstü koşullara rağmen saflık, temizlik, huzur ve bereket getiren, cehennem azabından kurtuluşumuza vesile olmasını niyaz ettiğimiz bir Ramazan-ı Şerif’i daha geride bırakarak bayrama erişmenin sevincini yaşamaktayız.

Yaşanan süreç nedeniyle evlerimizde idrak edeceğimiz bu bayramın her şeye rağmen manevi duygularımızın tatminine, ruhlarımızın huzur bulmasına ve bir süredir mücadele ettiğimiz salgından kurtuluşumuza vesile olmasını diliyor, tüm üyelerimizin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımızla kutluyoruz. Ramazan ayı boyunca tuttuğumuz oruçların ve yaptığımız ibadetlerin kabulü için dua ederken hep birlikte geçireceğimiz nice bayramlara erişebilmeyi umuyoruz.

Bayramlar; paylaşmanın, dayanışmanın, hatırlamanın, doğruluğun, dürüstlüğün ve samimiyetin ön plana çıktığı en özel zamanlardır. Bu doğrultuda, şartlar her ne olursa olsun mübarek Ramazan Bayramı’nın birlik ve beraberliğimizin artmasına, küslüklerin bitmesine, manevi hasretin vuslata dönüşmesine vesile olacağına gönülden inanıyoruz.

Hepinizin malumu olduğu üzere ülkenin ve dahi dünyanın her köşesindeki insanlar gibi bizler de bu Ramazan’ı öncekilerden farklı bir atmosferde geçirmek durumunda kaldık. Fakat TFFHGD İstanbul Şubesi olarak zor şartlarda daima üyelerimizin yanında olduk. 60 yaş üstü tüm gözlemcilerimiz ile şu anda faal olmayan kıymetli hakem büyüklerimize ulaşarak desteğimizi hissettirdik. Aynı şekilde, yaşadığımız pandemi sürecinde yaptığımız duyurulara karşılık veren tüm üyelerimizin de yanında olduk.

Bu bayramda da en bariz şekilde yaşadığımız ve hissettiğimiz üzere bundan sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bilmemiz gerekiyor. Bu bağlamda, bayram sonrasında da tedbirlere sıkı şekilde uymalı ve ikili ilişkilerimiz başta olmak üzere yaşantımızın her anında dikkatli olmalıyız. Bizler de TFFHGD İstanbul Şubesi olarak siz değerli üyelerimizin sağlığını korumayı gaye edinerek gerekli tüm tedbirleri aldık, almaya da devam edeceğiz. Başta dernek binamız olmak üzere sorumluluğumuz altındaki her noktada salgına karşı önlemlerimizi hayata geçirdik. Umut ediyoruz ki hep birlikte özveri ve fedakarlık göstermeye devam ederek bu süreci en kısa sürede atlatacağız.

Tüm bu duygu ve düşünceler içerisinde Ramazan Bayramı’nızı bir kez daha kutluyor, sizlere ve ailenize esenlikler diliyoruz.

TFFHGD İstanbul Şubesi

 

Hakkında admin2

Check Also

ACİL KAN İHTİYACI

Liv Hospital’da tedavi gören Ramazan Şahin isimli hasta için en az 1 ay önce koronavirüs …