Home / DERNEK DUYURULARI / SAĞLIK RAPORLARI VE VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA

SAĞLIK RAPORLARI VE VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ilan edilen takvime tüm hakem ve gözlemcilerimizin vize yenileme işlemlerini 11 Haziran tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir. Bu doğrultuda hakem/gözlemci bilgi formunu doldurup arkasına sağlık raporunun çıktısını (Sağlık raporu ve bilgi formu tek sayfa, arkalı önlü şekilde çıktı alınacaktır) alan hakemlerimizin güncel fotoğraflarını da yapıştırdıktan sonra detaylı muayeneler neticesinde raporlarını onaylatmaları gerekmektedir. Bu işlemi, derneğimizin yaptığı anlaşma doğrultusunda Bakırköy Özel Çamlık Hastanesi’nden ÜCRETSİZ olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bakırköy Özel Çamlık Hastanesi’nden alınacak sağlık raporlarının ücreti TFFHGD İstanbul Şubesi tarafından karşılanacaktır.

BİLGİ: Bakırköy Özel Çamlık Hastanesi dışında Zeytinburnu Santa Plus Hastanesi’nden 100 TL, Kağıthane Özel Sadabad Tıp Merkezi’nden 125 TL ve Ümraniye Atlas Hastanesi’nden de 150 TL karşılığında sağlık raporlarınızı alabilirsiniz.

-GEREKLİ BELGELER-

2021-2022 HAKEM BİLGİ FORMU

2021-2022 GÖZLEMCİ BİLGİ FORMU

2021-2022 MENTÖR BİLGİ FORMU

-Sağlık raporlarını alan hakemlerimiz, TFFHGD İstanbul Şubesi içerisinde bulunan dernek muhasebesine giderek TFFHGD payı (Yalnızca UKH , UKYH , KH , KHY ‘lerinden alınacaktır) ve aidat için düzenlenen miktarı dekont karşılığı yatıracaklardır. Yatırılması gereken ücretler aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Yönetim Kurulumuzun aldığı karar gereğince; TFFHGD İstanbul Şubesi olarak  UKH , UKYH , UKG ve KH, KYH  ‘den %1.25  yüzdelik kesinti uygulanacaktır. (Geçmiş dönemlerden borcu olmamak kaydıyla.)

KG , BH ,BYH,KBH,KBYH ,BG , İH , İG’lerinden yalnızca dernek aidatı alınacak olup %lik kesinti uygulanmayacaktır.

Bu tutarları derneğimize nakit, kredi kartı veya şubemiz banka hesabına havale/eft yaparak ödeyebilirsiniz.
Tffhgd İstanbul Şubesi
Garanti bankası Cevhair Şubesi
TR80 0006 2000 5360 0006 2993 70

TFFHGD İstanbul Şubesi

Hakkında admin2

Check Also

BİR OLURUZ YOLUNDA HEP! BAŞARILAR MİLLİ TAKIM, BAŞARILAR CÜNEYT ÇAKIR !

11 Haziran – 11 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek EURO 2020 Avrupa Şampiyonası’nda A Milli Takımımıza …