Home / DERNEK DUYURULARI / SAĞLIK RAPORU HAKKINDA DUYURU

SAĞLIK RAPORU HAKKINDA DUYURU

SAĞLIK RAPORU HAKKINDA DUYURU
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ilan edilen takvimde vize yenileme işlemlerinin 25 Mayıs 2022 tarihine kadar tamamlanması gerekmektedir. Bu doğrultuda hakemlerimiz (aday hakemler hariç) hakem bilgi formunun ön yüzünü bilgisayardan doldurup arkasına sağlık raporunun çıktısını (Sağlık raporu ve bilgi formu tek sayfa, arkalı önlü şekilde çıktı alınacaktır) alan hakemlerimizin güncel fotoğraflarını da yapıştırdıktan sonra detaylı muayeneler neticesinde raporlarını onaylatmaları gerekmektedir.
Bu işlemi, derneğimizin yaptığı anlaşma doğrultusunda Bakırköy Özel Çamlık Hastanesi’nden hafta içi belirlenecek günlerde ÜCRETSİZ olarak gerçekleştirebileceksiniz.
Bakırköy Özel Çamlık Hastanesi’nden alınacak sağlık raporlarının ücreti TFFHGD İSTANBUL ŞUBESİ tarafından karşılanacaktır.
Bu sağlık raporlarının hafta içi hangi gün ve saatler arasında alınabileceği bilahare duyurulacaktır.
TFFHGD İSTANBUL ŞUBESİ YÖNETİM KURULU
Bir şunu diyen bir yazı '” istanbol SAĞLIK RAPORU HAKKINDA DUYURU DERNEĞİMİZİN YAPTIĞI ANLAŞMA DOĞRULTUSUNDA BAKIRKÃY ÖZEL ÇAMLIK HASTANESİ'NDEN HAFTA İÇİ DUYURULACAK GÜN VE SAATLER ARASINDA ÜCRETSİZ OLARAK SAĞLIK RAPORU ALABİLİRSİNİZ. DETAYLI BİLGİ AÇIKLAMA KISMINDADIR. tffhgdistanbulşubesi tffhgd_istanbul tffhgd_istanbul Barbaros Mah. Alaattin Yavaşça Sok. No:10/1 Üsküdar/İstanbul ww.tffhgdistanbul.org.tr tffhgdistan Tel: 0216 651 63' görseli olabilir

Hakkında admin

TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ Burhan Felek Spor Kompleksi Bağlarbaşı /Üsküdar 0216 651 63 00 – 03

Check Also

DOĞAN BABACAN HOCAMIZI ANDIK

Duayen Hakemimiz, FIFA Dünya Kupası’nda maç yönetmiş olan ilk Türk Hakemi Doğan Babacan hocamız vefatının …