Home / Genel / SEZON AÇILIŞIMIZA DAVETLİSİNİZ

SEZON AÇILIŞIMIZA DAVETLİSİNİZ

Değerli Hakemlerimiz ve Gözlemcilerimiz,
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği İstanbul Şubesi ile İstanbul İl Hakem Kurulu olarak yeni sezona resmen “merhaba” diyoruz.
2022-2023 Futbol Sezonu Açılış Törenimiz 6 Ekim 2022 Perşembe günü saat 18.30’de Burhan Felek Atletizm Sahası’nda gerçekleştirilecektir.
6 Ekim 2022 Perşembe günü Klasman Hakemleri, İl Hakemleri ve Aday hakemler için her iki yakada gerçekleştirilmesi gereken antrenmanlar, MHK ve İHK’nin bilgisi dahilinde açılış organizasyonu nedeniyle, Burhan Felek Atletizm Sahası’nda sezon açılışı törenimiz sonrasında yapılacaktır.
Tüm Klasmanlardaki hakemlerimizin açılışa gelirken federasyon tarafından kendilerine verilen siyah antrenman tişörtü, siyah şort ve siyah çorap ile katılmaları gerekmektedir. İl hakemlerimiz ve aday hakemlerimiz ise derneğimizce dağıtılacak sezon açılışı malzemeleri ile açılışa katılacaklardır. Tüm hakemlerimizin yanlarında spor ayakkabılarını getirmeleri gerekmektedir.
Hakemlerimizin ve Gözlemcilerimizin yanı sıra, tüm paydaşlarımızı TFFHGD İstanbul Şubesinin 2022-2023 Futbol Sezonu Açılış Töreni’nde aramızda görmekten mutluluk duyarız.
TFFHGD İSTANBUL ŞUBESİ YÖNETİM KURULU

Hakkında admin

TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ Burhan Felek Spor Kompleksi Bağlarbaşı /Üsküdar 0216 651 63 00 – 03

Check Also

SEZON AÇILIŞIMIZDAN KARELER

2022-2023 Futbol Sezonu açılışımız törenimizden kareler…