Home / DERNEK DUYURULARI / UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ!

UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ!

İstanbul ve Türk hakemliğinin büyük değeri, camiamızdan ve camia dışından herkesin ‘Oğuz Ağabey’i, Sevgi İmparatorluğu’nun kurucusu, TFFHGD İstanbul Şubesi Merhum Başkanı Sayın Oğuz UĞURLU’nun aramızdan ayrılışının 4. yılındayız.

Vefat ettiği güne kadar hakem kardeşlerini düşünen, onlar için eşi benzeri görülmemiş bir mücadele örneği sergileyen, adalet timsali bir yönetici olan Sayın Oğuz UĞURLU, aynı zamanda TFFHGD Genel Merkez Başkan Yardımcılığı ve Ulusal (Klasman) Gözlemcilik görevlerini de yürütüyordu. Yetiştirdiği sayısız hakemle camiaya birçok isim kazandıran; daima haktan, hukuktan ve bilhassa sevgiden yana olan; camia için sarf ettiği ‘Bu korku imparatorluğu değil, bu bir Sevgi İmparatorluğu’ cümlesiyle adeta o devir açıp devir kapatan ve bahsini ettiği Sevgi İmparatorluğu’nun temellerini en sağlam şekilde atan büyük başkanımızı bir an olsun unutmadık, unutmayacağız.

Yakalandığı elim hastalık sonucu 11 Mayıs 2016’da aramızdan ayrılan merhum başkanımızı, Oğuz Ağabeyimizi vefatının 4. seneidevriyesinde hasretle ve minnetle anıyoruz.

Onun bizlere bıraktığı emanete sahip çıkmak, ‘Sevgi İmparatorluğu’nu ebediyen yaşatmak adına genç hakemlerin daima destekçisi olacağımızın sözünü veriyoruz.

Bu vesileyle başta UĞURLU Ailesi olmak üzere tüm sevenlerin ve camiamıza bir kez daha sabırlar diliyoruz.
DAİMA KALBİMİZDE OLACAKSIN OĞUZ BAŞKAN!

TFFHGD İstanbul Şubesi

Hakkında admin2

Check Also

GEÇMİŞ OLSUN MURAT ZİREK

Dernek üyemiz, İl Hakemimiz Murat Zirek’in geçirdiği trafik kazası sonucu omzunda kırık ve kafa tasında …