Home / DERNEK DUYURULARI / VİZE YENİLEME İŞLEMLERİ HAKKINDA

VİZE YENİLEME İŞLEMLERİ HAKKINDA

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ilan edilen takvime göre tüm hakem ve gözlemcilerimizin vize işlemlerini 28 Mayıs Salı gününe kadar tamamlamaları gerekmektedir. Buna göre ilimizde vize süreci aşağıdaki gibi işleyecektir:

 

-Vize işlemleri için İl Hakemleri ile İl Gözlemcileri dışındaki tüm hakem ve gözlemcilerimizin 2019-2020 Sezonu için belirlenen vize ücretlerinden TFF payına düşen miktarı Türkiye Futbol Federasyonu’na ait Garanti Bankası 1. Levent Şubesi 186 – 6298038 nolu hesaba yatırıp dekontunu teslim etmeleri gerekmektedir. Hesaba para yatırma işlemini internet üzerinden yapanların dekontlarını mutlaka banka şubesine onaylatmaları gerekmektedir. 2019-2020 Sezonu vize ücretlerinden TFF Payı’na düşen miktarın klasmanlara göre dağılımına buradan ulaşabilirsiniz:

TFF HAKEM GÖZLEMCİ VİZE ÜCRETLERİ

 

-Daha sonra tüm hakemlerimizin 2019-2020 Sezonu Hakem Bilgi Formu’nu bilgisayar ortamında doldurup üzerine vesikalık fotoğraflarını yapıştırmaları ve formun bulunduğu kağıdın arka sayfasına sağlık raporunun çıktısını almaları gerekmektedir.

2019 – 2020 HAKEM BİLGİ FORMU

2019-2020-GOZLEMCI-BILGI-FORMU

 

-Bilgi formunun arkasına sağlık raporunun çıktısını alan hakemlerimizin bu raporları ilgili doktorlara onaylatmaları gerekmektedir. Derneğimizden alabileceğiniz sağlık raporları ve sonrasında izlemeniz gereken süreçle ilgili detaylar bir sonraki haberimizde mevcuttur.

TFFHGD İstanbul Şubesi

 

Hakkında

Check Also

VEFAT VE BAŞ SAĞLIĞI

Dernek üyemiz, İl hakemlerimizden Tolgahan KÜÇÜK’ün babası, camiamızın bir çok organizasyonunda bulunmuş sevilen ağabeyimiz İbrahim …