Home / DERNEK DUYURULARI / VİZE YENİLEME İŞLEMLERİ HAKKINDA

VİZE YENİLEME İŞLEMLERİ HAKKINDA

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ilan edilen takvime göre klasmana aday İl Hakemleri ve İl Gözlemcilerinin 20 Temmuz’a, onun dışındaki tüm hakem ve gözlemcilerimizin ise 24 Temmuz’a kadar vize yenileme işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

-Vize yenileme işlemleri kapsamında tüm hakem ve gözlemcilerimizin 2020-2021 Sezonu için belirlenen vize ücretlerinden TFF payına düşen miktarı, Türkiye Futbol Federasyonu’na ait hesaba yatırıp dekontunu teslim etmeleri gerekmektedir. (TFF HESAP BİLGİLERİ)
Hesaba para yatırma işlemini internet üzerinden yapanların dekontlarını banka şubesine onaylatmaları zorunludur.
2020-2021 Sezonu vize ücretlerinden TFF Payı’na düşen miktarın klasmanlara göre dağılımına aşağıdaki ekten ulaşabilirsiniz (TFF, 2020-2021 Futbol Sezonunda görev yapacak İl Hakemi, İl Gözlemcisi ve İl Mentörlerinden vize ücreti alınmayacağını açıkladı) :

TFF HAKEM GÖZLEMCİ VİZE ÜCRETLERİ

-Daha sonra tüm hakemlerimizin 2020-2021 Sezonu Hakem Bilgi Formu’nu bilgisayar ortamında doldurup üzerine vesikalık fotoğraflarını yapıştırmaları ve formun bulunduğu kağıdın arka sayfasına sağlık raporunun çıktısını almaları gerekmektedir.
Hakem Bilgi Formu ve Sağlık Raporu:   2020-2021-HAKEM-BILGI-FORMU 

Gözlemci Bilgi Formu : 2020-2021 GÖZLEMCİ BİLGİ FORMU

Gözlemci Bilgi Formu (Alternatif) : 2020-2021 GÖZLEMCİ BİLGİ FORMU

– TFF vize bedelini yatıran ve hakem/gözlemci bilgi formunu doldurup arkasına sağlık raporunun çıktısını alan hakemlerimiz, raporlarını herhangi bir hastaneden imzalatabilirler. Bununla birlikte Ümraniye Atlas Hastanesi ve Kağıthane Sadabad Özel Tıp Merkezi 100 TL, Zeytinburnu Sante Plus Hospital ve Bakırköy Çamlık Hastanesi ise 90 TL karşılığında ve hafta içi mesai saatlerinde (Bakırköy Çamlık Hastanesi, hafta içi 10.00 – 16.00 arası) hakemlerimize sağlık raporu hizmeti verecektir.

TFF payının yatırıldığına dair banka imzalı dekont ile bilgi formu/sağlık raporu, İl Hakem Kurulu’na teslim edilecektir.

Sağlık raporu ve bilgi formu işlemlerini tamamlayan hakemlerimiz, TFFHGD yıllık aidatı, vize ücreti ve yüzdelik kesintileri için belirlenen miktarı derneğimize yatıracaklardır. Yatırılması gereken ücretler aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Hakem ve gözlemcilerimiz bu ücretleri derneğimizden nakit veya kredi kartıyla ya da havale/EFT yoluyla ödeyebilirler. Üyelerimizin dernek aidatını ödemeden hiçbir belgelerini İHK’ye teslim etmemeleri önemle rica olunur.

Derneğimiz, her yıl olduğu gibi yine tüm üyelerimizin çıkarlarını korumak adına Üst Klasman Hakemleri/Gözlemcileri ve Klasman Hakemleri dışında kalan tüm hakem ve gözlemcilerimiz için yüzdelik kesimi cüzi rakamlar üzerinde sabitlemiştir. İçerisinde bulunduğumuz pandemi süreci nedeniyle hiçbir üyemizin mağduriyet yaşamaması adına bu rakamlar, geçtiğimiz yılki ücretlerden %75’e varan oranlarda indirim yapılarak belirlenmiştir. Üst Klasman Hakemlerimiz ve Gözlemcilerimiz ile Klasman Hakemlerimiz içinse yüzdelik kesinti %2,5 yerine %2 olarak belirlenmiştir.

NOT: Aday Hakemler yalnızca sağlık raporu alacak, TFF’ye veya derneğimize herhangi bir ödeme yapmayacaktır.

TFFHGD ÜCRET TABLOSU

Havale, EFT ve banka aracılığıyla yapılacak ödemeler için TFFHGD İstanbul Şubesi hesap bilgileri şu şekildedir. Bu şekilde ödeme yapmak isteyen üyelerimizin para transferi sırasında açıklama kısmına “Ad-Soyad, Lisans No ve ‘2020-2021 Vize Bedeli’ ” ibaresini eklemeleri gerekmektedir :

TFFHGD İstanbul Şubesi Banka Hesap Bilgileri:

Garanti Bankası Cevahir AVM Şubesi

Hesap Adı: TFFHGD İstanbul Şubesi

Şube No: 536

Hesap No: 6299370

IBAN: 80 0006 2000 5360 0006 2993 70

-Dernek payını nakit veya kredi kartıyla ödemek isteyen üyelerimiz için derneğimiz hafta içi 10.00 – 21.00 saatleri arasında hizmet verecektir. Ayrıca 15 Temmuz Çarşamba günü de vize evrak kabulü için 10.00 – 17.00 saatleri arası açık olacaktır. Dernek binamıza kesinlikle maskesiz giriş yapılamayacaktır. Derneğimize gelen tüm üyelerimize girişte ateş ölçümü yapılacak ve sosyal mesafe kurallarına titizlikle riayet edilmesi sağlanacaktır. Bununla birlikte; bankadan yapılan ödemelerin dekontu makbuz yerine geçtiğinden, derneğimiz tarafından ayrıca makbuz kesilmeyecektir.

ÖNEMLİ NOT: Ülkemizin başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sağlık Bakanımız olmak üzere başarıyla sürdürdüğü pandemiyle mücadele sürecine katkıda bulunmak adına tüm hakem ve gözlemcilerimizin başta ödemeler olmak üzere online yapılması mümkün tüm işlemleri derneğimize gelmeden halletmeleri ve yalnızca işlemlerin son aşamasında; bilgi formlarını, sağlık raporlarını ve dekontlarını teslim etmek üzere derneğimize gelmeleri önemle rica olunur.

TFFHGD İstanbul Şubesi

 

Hakkında admin2

Check Also

CİĞERLERİMİZ YANIYOR

Antalya’nın Manavgat ilçesinde başlayan ve ülkemizin birçok bölgesine yayılan yangın felaketiyle alakalı gelişmeleri üzüntüyle takip …