Home / DERNEK DUYURULARI / VİZESİZ İL HAKEMLERİMİZİN DİKKATİNE!

VİZESİZ İL HAKEMLERİMİZİN DİKKATİNE!

2018-2019 Sezonu’nda vizesi olmayıp görev yapamayan, yeni sezon için vize yenilemek isteyen il hakemlerimizin konuyla ilgili izleyecekleri yol ve süreç belli oldu.

MHK tarafından ilan edilen takvime göre 2018-2019 Sezonu’nda vizeleri olmadığı için hakemlik yapamayan ancak yeni sezon için vize yenileyerek görev almaya devam etmek isteyen il hakemlerimizin en geç 13 Mayıs Pazartesi günü saat 17.00’ye kadar İl Hakem Kurulu’na dilekçeyle başvurmaları gerekmektedir. Konuyla ilgili başvuru dilekçeleri matbu halde Dernek Müdürümüz Metin GÜLYURT’a bırakılmış olup hakemlerimiz yalnızca isim, soyisim, TC Kimlik Numarası ve adres bilgilerini doldurarak İl Hakem Kurulu’na teslim edecektir.

Belirtilen tarihe kadar dilekçeyle şahsen başvuruda bulunan vizesiz il hakemlerimiz, İl Hakem Kurulu tarafından koşu gruplarına dahil edilecek ve 16 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilecek atletik test hakkında bilgilendirileceklerdir.

13 Mayıs Pazartesi saat 17.00’den sonra yapılacak hiçbir başvuru dikkate alınmayacağından yeni sezonda görev yapmak isteyen tüm vizesiz il hakemlerinin bu tarihe kadar İl Hakem Kurulu’na başvurmaları önemle duyurulur.

TFFHGD İstanbul Şubesi

Hakkında

Check Also

VEFAT VE BAŞ SAĞLIĞI

Dernek üyemiz, İl hakemlerimizden Tolgahan KÜÇÜK’ün babası, camiamızın bir çok organizasyonunda bulunmuş sevilen ağabeyimiz İbrahim …