Home / DERNEK DUYURULARI / OĞUZ BAŞKAN’IMIZI ANDIK

OĞUZ BAŞKAN’IMIZI ANDIK

TFFHD İstanbul Şube Başkanlığı ve Genel Merkez Başkan Yardımcılığı görevini yürütürken yakalandığı amansız hastalık sonucu 11 Mayıs 2016’da aramızdan ayrılan merhum başkanımız Oğuz UĞURLU’yu vefatının 3. seneidevriyesinde kabri başında andık.

Dün Oğuz Başkan’ımızın Arnavutköy Karaburun Mezarlığı’ndaki kabri başında gerçekleştirilen anma töreninde merhum UĞURLU’nun ruhuna mevlid-i şerif ve dualar okundu. Anma törenine Eski MHK Asbaşkanı, Eski TFFHGD Genel Başkanı ve Üst Klasman Gözlemcimiz Sayın Serdar ÇAKIR, Eski MHK Üyesi Sayın Sadettin GÜLER, TFFHGD İstanbul Şube Başkanımız Sayın Süleyman ABAY ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Eski Dernek Başkanımız ve Süper Lig Yardımcı Hakemimiz Sayın Alpaslan DEDEŞ, çok sayıda hakem ve gözlemcimiz ile UĞURLU’nun ailesi ve sevenleri katıldı.

Duaların ardından bir konuşma yapan Süper Lig Gözlemcimiz, Eski MHK Asbaşkanı ve Eski TFFHGD Genel Başkanı Sayın Serdar ÇAKIR, Oğuz UĞURLU’nun İstanbul ve Türk hakemliği adına çok önemli bir değer olduğunu belirterek “Kıymetli bir kardeşimizi kaybetmenin acısını hala ilk günkü gibi yaşıyoruz. Onu asla unutmayacağız” dedi.

Eski MHK Üyesi Sayın Sadettin GÜLER ise merhum UĞURLU’nun çok iyi bir dost, kıymetli bir arkadaş olduğunu vurgulayarak “Onu unutmayıp buraya kadar geldiğiniz için teşekkür ederim” diye konuştu.

TFFHGD İstanbul Şube Başkanımız Sayın Süleyman ABAY ise merhum başkanımız Oğuz UĞURLU’nun hatırasını daima yaşatacaklarını dile getirerek “Oğuz Başkanımızı asla unutmayacağız ve unutturmayacağız” ifadelerini kullandı.

Anma töreninin ardından derneğimiz tarafından Oğuz UĞURLU hayrına yaptırılan lokumlar, hakem ve gözlemcilerimize dağıtıldı.

Bu vesileyle İstanbul ve Türk hakemliğinin büyük değeri, birçok kişinin ‘Oğuz Ağabey’i, Sevgi İmparatoru, merhum başkanımız Sayın Oğuz UĞURLU’yu bir kez daha hasretle ve minnetle anıyor, bizlere bıraktığı emanete ebediyen sahip çıkmak adına genç hakemlerin daima destekçisi olacağımızın sözünü veriyoruz.

TFFHGD İstanbul Şubesi

Hakkında

Check Also

VEFAT VE BAŞ SAĞLIĞI

Dernek üyemiz, İl hakemlerimizden Tolgahan KÜÇÜK’ün babası, camiamızın bir çok organizasyonunda bulunmuş sevilen ağabeyimiz İbrahim …