Home / GÜNCEL HABERLER / A Klasman Hakemleri Eğitim ve VAR semineri yapıldı

A Klasman Hakemleri Eğitim ve VAR semineri yapıldı

Merkez Hakem Kurulu tarafından düzenlenen A Klasman Hakemleri Eğitim ve VAR Semineri, Kavacık Limak Eurasia Otel’de yapıldı.

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sabri Çelik’in açılış konuşmasıyla başlayan seminer, Merkez Hakem Kurulu EPAK Başkanı Ferhat Gündoğdu’nun liderlik konulu sunumu ile devam etti. Daha sonra Merkez Hakem Kurulu Başkan Vekili Mustafa Çulcu tarafından hakemlere kendi yönettikleri maçlardan seçilen pozisyonlar eşliğinde teknik konularda eğitim verildi. Seminerin dünkü bölümü TFF Hasan Doğan tesislerinde yapılan antrenman ile sona erdi.

Seminerin bugünkü bölümünde Merkez Hakem Kurulu PMİK üyesi Muhittin Boşat hakemlere teknik konularda eğitim verdi. VAR Koordinatörü Barış Şimşek ve FIFA Hakemimiz Cüneyt Çakır’ın VAR konusunda verdiği teorik eğitimler ve hakemlerle birebir gerçekleştirilen simülatör uygulamaları ile devam eden seminerin son bölümünde, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sabri Çelik hakemlere sahada yer alma ile ilgili uygulamalı eğitim verdi.

Hakkında admin

TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ Burhan Felek Spor Kompleksi Bağlarbaşı /Üsküdar 0216 651 63 00 – 03

Check Also

A Klasman Yardımcı Hakem Semineri yapılıyor

Merkez Hakem Kurulu tarafından düzenlenen A Klasman Yardımcı Hakem semineri Kavacık Limak Otel’de başladı. Seminerin …