Home / DERNEK DUYURULARI / GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ ORGANİZASYONUMUZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ ORGANİZASYONUMUZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ ORGANİZASYONUMUZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TFFHGD İstanbul Şubesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar programı bu yıl Üsküdar Belediyesi Mehmet ÇAKIR Kültür ve Spor Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz gün düzenlenen organizasyona MHK Başkanı Sayın Sabri ÇELİK; MHK 1. Bölge Sorumlusu Sayın Muhittin BOŞAT; Eski TFFHGD Genel Başkanı ve Eski MHK Asbaşkanı, Üst Klasman Gözlemcimiz Sayın Serdar ÇAKIR; Eski MHK Başkanı Sayın Kemal TÜRKER; Eski TFFHGD İstanbul Şube Başkanı ve Eski MHK Üyesi Sayın Ahmet ERDOĞAN; Eski Temsilciler Kurulu Üyesi ve Eski Süper Lig Gözlemcisi Sayın Doğan ŞEN; Eski TFFHGD İstanbul Şube Başkanı ve Üst Klasman Gözlemcimiz Gözlemcimiz Sayın Şahin TAŞKINSOY; Eski TFFHGD İstanbul Şube Başkanı İlhan ERDEM; Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Sayın Adil UÇANKAN; FIFA Hakemlerimiz Sayın Cüneyt ÇAKIR ve Sayın Hüseyin GÖÇEK, FIFA Yardımcı Hakemimiz Sayın Bahattin DURAN, Süper Lig Hakemlerimiz Sayın Fırat AYDINUS ve Sayın Tugay Kaan NUMANOĞLU; Futbol Saha Komiserleri Derneği İstanbul Şube Başkanı Sayın Ali Osman ÖZGÜL ve üyeleri, ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri, TÜFAD Yönetim Kurulu Üyeleri ile hakem ve gözlemcilerimiz katıldı.

Okunan dualar ve semazen gösterisiyle başlayan organizasyonda daha sonra hep beraber oruçlar açıldı. Yemeğin ardından
bir konuşma yapan TFFHGD İstanbul Şube Başkanımız Sayın Süleyman ABAY, “Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine katkı sağlayacak bu özel organizasyonda bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Ramazan ayının manevi iklimine vurgu yapan Şube Başkanımız Sayın ABAY, “Allah bizlere bu mübarek günlerde kul hakkı yemeden en iyi hizmetleri size sunabilmeyi nasip eylesin” temennisinde bulundu. Çeyrek asırdır hakem camiasının içinde olduğunu anlatan Sayın ABAY, “25 yılın sonunda hakemlik kariyerimi noktalamış bulunuyorum. Ancak hakemlik müessesesine bundan sonraki süreçte de hizmet etmeyi sürdüreceğim” diyerek kendisiyle alakalı önemli bir bilgiyi de üyelerimizle ve diğer katılımcılarla paylaşmış oldu. Sayın ABAY ayrıca il hakemleri ve gözlemcilerinden TFF vize payının alınmaması dolayısıyla TFF Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ali DÜŞMEZ’e ve MHK Başkanı Sayın Sabri ÇELİK’e teşekkürlerini sundu.
Sayın Süleyman ABAY’ın konuşmasının ardından misafirlere, TFFHGD İstanbul Şubesi tarafından hazırlanan ve bir yıllık faaliyetleri içeren video klip izletildi.

Daha sonra kürsüye çıkan Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sayın Sabri ÇELİK, görevde bulundukları yaklaşık 4 aylık süreçte en iyi performansı göstermeye çalıştıklarını belirterek ortaya koydukları yenilikler hakkında bilgiler verdi. Sayın ÇELİK ayrıca bu yıl İl Hakemleri ve İl Gözlemcilerinden TFF vize ücretinin alınmaması kararından dolayı birlikte çalıştıkları TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve TASKK Başkanı Sayın Ali DÜŞMEZ’e teşekkür ederken aktif hakemlik kariyerini sonlandıran Şube Başkanımız Sayın Süleyman ABAY’a da bundan sonraki yaşamında başarılar diledi.

İftar yemeği organizasyonu, ikramların ardından hatıra fotoğraflarının çektirilmesiyle son buldu.

 

     

Hakkında admin1

Check Also

MUSTAFA CEM BÜYÜK’ÜN ACI GÜNÜ

Dernek üyemiz, Bölgesel Yardımcı Hakemlerimizden Mustafa Cem Büyük’ün ablası Gizem Büyük vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi …