Home / DERNEK DUYURULARI / HAKEMLERİMİZ İSVEÇ’TEN FİNAL YÖNETEREK DÖNDÜ

HAKEMLERİMİZ İSVEÇ’TEN FİNAL YÖNETEREK DÖNDÜ

Dünyanın 75 ülkesinden 1600’ün üzerinde takımın katılımıyla düzenlenen Gothia Cup turnuvasında görev almak üzere 12 Temmuz’da İsveç’in Göteborg kentine giden hakemlerimiz dün akşam yurda döndü.
15 Temmuz Pazartesi günü oynanan karşılaşmalarla başlayan dev turnuvanın açılış töreni de aynı gün Ullevi Stadyumu’nda büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. 5 gün boyunca onlarca maç yöneten hakemlerimiz gösterdikleri performansla erkekler kategorisinde bir final maçı yönetmeye hak kazandı. 20 Temmuz Cumartesi günü Heden’de oynanan ve İngiliz takımı ile Amerikan takımını karşı karşıya getiren final maçında hakemlerimiz Selamet YILMAZ, Tolgahan KÜÇÜK, Melike DÖRTTAŞ ve Berkay URLU görev yaptı. Amerika takımının kazandığı müsabaka sonrası düzenlenen törende hakemlerimize de madalyaları takdim edildi.
Her yıl düzenlenen bu büyük organizasyonda başarıyla görev alan hakemlerimiz aynı zamanda Dernek Başkanvekilimiz Sayın Cüneyt TANER, Genel Sekreterimiz Sayın M. Kamil BİRİCİK ile İl Hakem Kurulu Üyesi Sayın Murat ŞAHİN liderliğinde Göteborg şehrini gezip tanıma fırsatı da buldu. Yaklaşık 30 kişiden oluşan hakem ekibimiz turnuvanın sona ermesiyle birlikte 21 Temmuz Pazar akşamı İstanbul’a döndü.

TFFHGD İstanbul Şubesi

Hakkında

Check Also

VEFAT VE BAŞ SAĞLIĞI

Dernek üyemiz, İl hakemlerimizden Tolgahan KÜÇÜK’ün babası, camiamızın bir çok organizasyonunda bulunmuş sevilen ağabeyimiz İbrahim …