Home / DERNEK DUYURULARI / HAKEMLERİMİZE YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ!

HAKEMLERİMİZE YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ!

13 Kasım 2022 Pazar günü Bağcılar Belediye Mahmutbey Stadı’nda oynanan 1.Amatör Lig Bağcılar G.Gücü – Karadolapspor müsabakasına İl Hakem Kurulumuz tarafından atanan hakemlerimize yapılan saldırıyı kınıyor ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Bizler hakem camiası olarak çıktığımız her müsabakada, önce adaletli olmaya sonra da cesaret kavramından ödün vermeden görevimizi yapmaya çalışıyoruz. Bilinmesini isteriz ki, bu saldırılar bizleri görevimizi yerine getirmekten alıkoyamayacaktır. Tüm hakem ve gözlemci kadrolarımızla birlikte futbolun sevgi, saygı, barış ve dostluk içerisinde olduğunu herkese göstermeye ve anlatmaya devam edeceğiz. Gelişen olaylar sonucunda bu tür seviyesizce saldırıları gerçekleştirenleri ve gerçekleşmesine vesile olan kişileri şiddetle kınıyoruz. Ayrıca, başlamış olan hukuki sürecin de dernek avukatlarımızca sonuna kadar takip edileceğinin bilinmesini isteriz.
Spor kamuoyuna saygıyla duyurulur.
TFFHGD İSTANBUL ŞUBESİ YÖNETİM KURULU
Bir yazı görseli olabilir

Hakkında admin

TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ Burhan Felek Spor Kompleksi Bağlarbaşı /Üsküdar 0216 651 63 00 – 03

Check Also

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

TFF 2. Lig kulüplerinden İskenderunspor kaleci antrenörü Uğur Kurt’un ülkemizi yasa boğan deprem felaketinde hayatını …