Home / DERNEK DUYURULARI / KLASMAN HAKEMLERİMİZİN DİKKATİNE!

KLASMAN HAKEMLERİMİZİN DİKKATİNE!

Bakırköy’deki Türkiye Atletizm Federasyonu Atletizm Salonu’nda antrenman yapan ve/veya yapmak isteyen klasman hakem ve yardımcı hakemlerimiz için derneğimizin sürdürdüğü girişimler neticesinde söz konusu salonun aşağıdaki bilgiler ışığında antrenman için kullanılabileceği belirtilmiştir. Buna göre dileyen klasman hakemlerimiz aşağıdaki koşullara uygun gün ve saatlerde antrenmanlarını bu salonda yapabilirler.

Salon Kullanım Koşulları:
– 2019 Faaliyet Takvimi www.tafistanbul.org adresinde yer almakta olup Mart ayı sonuna kadar yarışma yeri “İstanbul” yazan yarışlar bu salonda yapılacaktır. Dolayısıyla bu tarihlerde salon, hafta sonları antrenmanlara kapalı olacaktır.
– Salonda federasyon organizasyonlarının dışında hafta içi il yarışları da yapılmaktadır. Bu yarışlar da yine www.tafistanbul.org adresinden takip edilebilir. Yerel yarışların olduğu saatlerde de salon antrenmanlara kapalı olacaktır.
– Milli takım antrenmanları sabah 09.00-12.30, akşam ise 16.00-18.30 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir. Bu saatlerde de salon kullanıma kapalıdır.
– Kış sezonunda yukarıda yazılı klasmanlardaki hakemlerimiz için uygun antrenman saatleri 18.30-21.00 arası olarak belirlenmiştir.
– Tesisin antrenmana kapalı olduğu gün ve saatler salonun duyuru ekranından takip edilebilir. Ayrıca hakemlerimiz salonu arayarak da gerekli bilgileri alabilirler.
– Antrenman için salona giden hakemlerimiz, tesisten sorumlu personeller tarafından yönlendirilecektir.

Hakkında Tolgahan Kucuk

Check Also

DMD HASTALIĞININ FARKINDAYIZ

Duchenne Muskuler Distrofi (DMD), özellikle erkekleri etkileyen bir kas hastalığıdır. Progreessif gidişli bu hastalık, 10-20 …