Home / DERNEK DUYURULARI / RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Saflık, temizlik, huzur ve bereket timsali, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, cehennem azabından kurtuluşumuza vesile olmasını dilediğimiz bir Ramazan ayını daha geride bırakarak bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşamaktayız.
Manevi duyguların tavan yaptığı, ruhlarımızın huzur bulduğu, sükunetin hakim olduğu bu mübarek ayda dernek olarak gerçekleştirdiğimiz çeşitli organizasyonlarla sizleri kucaklamak, mutluluğumuzu bir kat daha artırmıştır. Bu vesileyle Ramazan ayı içerisinde sergilediğimiz birlikteliğin daim olmasını ve giderek artmasını temenni ediyoruz.

Bayramlar; paylaşmanın, dayanışmanın, hatırlamanın ve gönüllere girmenin eşsiz bir fırsatıdır. Bu bağlamda bu bayramın da dargınlıkların son bulmasına, küslüklerin bitmesine, hasretin vuslata dönüşmesine vesile olmasını diliyoruz.

Tüm bu düşünceler içerisinde mübarek Ramazan Bayramı’nızı en kalbi duygularımızla kutluyor, birlikte nice bayramlar geçirebilmeyi temenni ediyoruz.

TFFHGD İstanbul Şubesi

Hakkında

Check Also

VEFAT VE BAŞ SAĞLIĞI

Dernek üyemiz, İl hakemlerimizden Tolgahan KÜÇÜK’ün babası, camiamızın bir çok organizasyonunda bulunmuş sevilen ağabeyimiz İbrahim …