Home / DERNEK DUYURULARI / SAĞLIK RAPORLARI VE DERNEK VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA

SAĞLIK RAPORLARI VE DERNEK VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ilan edilen takvime tüm hakem ve gözlemcilerimizin vize yenileme işlemlerini 28 Mayıs 17.00’ye kadar tamamlamaları gerekmektedir. Bu doğrultuda TFF vize bedelini yatıran ve hakem/gözlemci bilgi formunu doldurup arkasına sağlık raporunun çıktısını alan hakemlerimizin detaylı muayeneler sonrası raporlarını onaylatmaları gerekmektedir. Bu işlemi aşağıdaki linkte belirtilen takvim doğrultusunda TFFHGD İstanbul Şubesi‘nde gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık raporu alacak hakemlerin derneğe gelecekleri tarihler:

BİLGİ: Sağlık raporları için ödenecek ücret 100 TL’dir ve bu ücret raporlar verilirken nakit ödenecektir. TFFHGD İstanbul Şubesi olarak sağlık raporlarının her yıl olduğu gibi belirtilen tarihlerde derneğimizde verilmesi adına gerekli anlaşmayı yapmış bulunmaktayız. Bunun dışında dernek olarak herhangi bir sağlık kuruluşuyla anlaşmamız bulunmamaktadır.

 

Sağlık raporlarını alan hakemlerimiz, TFFHGD İstanbul Şubesi içerisinde bulunan dernek muhasebesine giderek TFFHGD yıllık aidatı, vize ücreti ve yüzdelik kesintileri için düzenlenen miktarı dekont karşılığı yatıracaklardır. Yatırılması gereken ücretler aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Hakem ve gözlemcilerimiz bu ücretleri nakit, kredi kartıyla, havale ve EFT ile ya da TFFHGD İstanbul Şubesi banka hesabına yatırarak ödeyebilirler.

TFFHGD ÜCRET TABLOSU

Havale, EFT ve banka aracılığıyla yapılacak ödemeler için TFFHGD İstanbul Şubesi hesap bilgileri şu şekildedir (Bu şekilde gerçekleştirilen ödemelerde dernek muhasebesine dekont teslim edilmesi gerekmektedir) :

TFFHGD İstanbul Şubesi Banka Hesap Bilgileri:

Garanti Bankası Cevahir AVM Şubesi

Şube No: 536

Hesap No: 6299370

IBAN: 80 0006 2000 5360 0006 2993 70

 

Yalnızca Mart 2019’da İl Hakemliğine geçiş yapan hakemlerimizin Dernek Üye Bilgi Formu’nu doldurarak dernek müdürlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir. Bu işlemi diğer il hakemlerimizin yapmasına gerek yoktur, yalnızca Mart ayında lisans alan il hakemlerimiz için gerekli bir işlemdir.

(Dernek Üye Bilgi Formu: dernekuyebilgiformu)

 

NOT: ADAY HAKEMLER YALNIZCA SAĞLIK RAPORU ALACAKTIR. 24 MAYIS CUMA GÜNÜ 18.30’DAN SONRA DERNEĞİMİZE GELECEK DOKTORLARA MUAYENE OLARAK SAĞLIK RAPORLARINI 100 LİRA KARŞILIĞINDA ALABİLİRSİNİZ.

TFFHGD İstanbul Şubesi

Hakkında

Check Also

CİĞERLERİMİZ YANIYOR

Antalya’nın Manavgat ilçesinde başlayan ve ülkemizin birçok bölgesine yayılan yangın felaketiyle alakalı gelişmeleri üzüntüyle takip …