Home / DERNEK DUYURULARI / SEMİNER VE ATLETİK TESTLER HAKKINDA

SEMİNER VE ATLETİK TESTLER HAKKINDA

Bölgesel ve Klasman Hakemlerimiz ile Gözlemcilerimizin sezon başı eğitim seminerleri ve atletik testleri 7-8 Ağustos tarihlerinde ilimizde gerçekleştirilecektir.

Merkez Hakem Kurulu tarafından belirlenen takvime göre İstanbul’un yanı sıra 1. Bölge’de bulunan Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ hakemleri de seminer ve atletik testlere ilimizde katılacaktır.

Söz konusu takvime göre Bölgesel Hakem ve Bölgesel Yardımcı Hakemler ile Bölgesel Gözlemciler için 7 Ağustos Cumartesi günü 13.30’da TFFHGD İstanbul Şubesi Oğuz Uğurlu Konferans Salonu’nda seminer gerçekleştirilecektir. Bu klasmandaki hakem ve yardımcı hakemler için atletik testler ise aynı gün saat 19.00’da Beylerbeyi 75. Yıl Stadyumu’nda yapılacaktır.

8 Ağustos Pazar günü 13.30’da ise yine TFFHGD İstanbul Şubesi Oğuz Uğurlu Konferans Salonu’nda B Klasman Hakem ve Yardımcı Hakemleri, C Klasman Hakem ve Yardımcı Hakemleri, Kadın Bölgesel Hakemler ve Kadın Bölgesel Yardımcı Hakemler, B ve C Klasman Gözlemcileri ile lisansı askıda olan hakem ve gözlemciler için seminer gerçekleştirilecektir. Bu klasmanlardaki hakem ve yardımcı hakemlerin atletik testleri ise yine 8 Ağustos Pazar günü saat 19.00’da Beylerbeyi 75. Yıl Stadyumu’nda yapılacaktır.

Tüm hakemlerimize ve gözlemcilerimize önemle duyurulur.

TFFHGD İstanbul Şubesi

Hakkında admin2

Check Also

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; Büyük Taarruz Zaferi’nin 99. yıl dönümünde 30 Ağustos …