Home / DERNEK DUYURULARI / YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

Değerli üyelerimiz;

Birbirinden güzel temennilerle girdiğimiz 2020 yılında ne yazık ki birçok acıyı, hüznü ve zor günleri tüm dünyayla birlikte yaşamak durumunda kaldık. Zenginliğin, paranın, gücün hiçbir faydasının olmadığı ve dünya üzerindeki her bireyin eşit olduğu gerçeğini bizlere maalesef üzücü bir biçimde hatırlatan Covid-19 salgınının etkilerini hala hissetmekteyiz. Ne yazık ki bir süre daha yaşam biçimimizi ciddi şekilde etkilemeye devam edecek bu salgının bize kattıkları da oldu. Öyle ki evde kaldığımız her an ailelerimizle, sevdiklerimizle, kendimizle daha fazla vakit geçirerek sevmeyi, sevilmeyi, bir olmayı, bütünleşmeyi daha da derinden hissettik. Duyarlılığın ve farkındalığın önemini, birbirini düşünerek hareket etmenin toplumu kurtaracağı gerçeğini yakinen yaşama fırsatı bulduk. Tüm bunların neticesinde, salgın sonrası dönemde bizleri çok daha parlak bir geleceğin, sevgi dolu günlerin beklediği aşikârdır.

Bu hissiyatlarla, 2021 yılının huzur ve sağlık getirmesini diliyor, yeni yılınızı en kalbi duygularımızla tebrik ediyoruz.

TFFHGD İstanbul Şubesi

Hakkında admin2

Check Also

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!

Destansı bir kurtuluş mücadelesinin ardından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde dualarla açılan, milletimize kendi …